Спеціальні потреби

Християни Єгипту вимагають припинити насильство на релігійному підґрунті


Коптські християни вимагають припинити релігійну нетолерантність в Єгипті
Коптські християни вимагають припинити релігійну нетолерантність в Єгипті

У понеділок коптські християни вийшли на вулиці Каїра, протестуючи проти мусульманських нападів. Минулих вихідних внаслідок сутичок між мусульманами та християнами у бідних районах Каїра загинуло щонайменше 12 людей та понад 220 отримали поранення.

Деякі демонстранти зібралися біля штаб-квартири державного телебачення ще у неділю ввечері. Вони вимагають відставки міністра оборони Єгипту, а також закликають притягнути до відповідальності людей, які спалили дві коптські церкви.

У понеділок єгипетські правоохоронці затримали 23 єгиптян, яких звинувачують у розпаленні заворушень. Високопосадовці країни зазначають, що 190 осіб, яких було заарештовано за релігійну нетолерантність і насильство, постануть перед військовим судом.

Єгипетські громадські лідери обіцяють збільшити охорону молитовних місць та заборонити проведення демонстрацій за межами церкви і мечеті.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG