Спеціальні потреби

Новий прем'єр-міністр Єгипту обіцяє виконати всі вимоги людей


Єгипетський прем'єр-міністр Ессам Шараф звертається до демонстрантів
Єгипетський прем'єр-міністр Ессам Шараф звертається до демонстрантів

Новопризначений єгипетський прем'єр-міністр Ессам Шараф заявив перед натовпом, що зібрався на площі Тагрір, що він працює над тим, аби виконати вимоги людей. У своїй короткій промові він заявив, що хоче бачити новий Єгипет, у якому сили забезпечення правопорядку служать на користь людей. Свою промову він закінчив гаслом протестуючих «Тримай голову вище. Ти – єгиптянин».

Тим часом військові урядові особи Єгипту оголосили, що проведення референдуму щодо поправок до Конституції призначено на 19 березня. З часу повалення Госні Мубарака протестуючі збираються на головній площі Каїра кожної п'ятниці, аби тримати тиск на тимчасовій владі Єгипту для швидкого проведення реформ.

Однією з вимог цих протестів була відставка попереднього прем'єр-міністра Агмеда Шафіка, яку було задоволено. Шараф, який зайняв цю посаду у четвер, служив в уряді Мубарака протягом 18 місяців у 2004-му та 2005-му роках та вважається одним з кількох урядовців зі значним досвідом і незаплямованою репутацією.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG