Спеціальні потреби

Бронетехніка США відправилась у Dragoon Ride по Європі, щоб заспокоїти союзників. ФОТО


Dragoon Ride по Європі
Dragoon Ride по Європі

В Естонії стартували військові навчання зі США Dragoon Ride, які триватимуть на території країн-членів НАТО.

В Естонії стартували військові навчання США Dragoon Ride, які пройдуть на території країн-членів НАТО.

У суботу вулицями естонських міст Турі та Парну проїхав американський Другий Кавалерійський полк Stryker, до колони якого увійшли танки та інша військова техніка та солдати.

За повідомленням посольства США в Естонії, під час зупинок у містах американські солдати радо спілкуються із місцевими мешканцями, відповідають на їх питання, а побувати всередині бойових машин може навіть малеча. Американських військових також вітають прапорами Естонії та США.

Військовий конвой впродовж 10-ти днів має подолати близько 1800 кілометрів по території Латвії, Чехії та Німеччини. Кінцева точка перебазування американського полку – місто Вілсек, що на північному заході Баварії.

Впродовж свого шляху в кожній країні конвой зупинятиметься і проводитиме заплановані заходи з місцевими громадами та військовими.

Місія здійснюється в рамках американської операції «Атлантична рішучість», що має на меті продемонструвати солідарність західних країн-членів НАТО з їхніми союзниками з пострадянських країн під час російського вторгнення в Україну.

Напередодні Росія заявила про намір розмістити сучасні ракетні системи в західній частині Балтійського регіону – в Калінінграді, а також розгорнути десятки тисяч російських солдат вздовж кордону НАТО.

Дивіться також : Силове повернення Криму обернеться знищенням кримських татар - Джемілєв в ООН

Силове повернення Криму обернеться знищенням кримських татар - Джемілєв в ООН. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG