Спеціальні потреби

У Вашингтоні "колядував Донбас"


Святий Миколай, подарунки та ляльковий вертеп – до Різдва товариство «Сила Духу» представило в українському посольстві у Вашингтоні експозицію «Донбас Колядує».

Всі ляльки у мініатюрному вертепі одягнені відповідно до традицій та культури різних регіонів західної та східної України. Все точно – до найменших деталей.

Товариство «Сила духу», створене Романом та Даною Лунь, організовує різдвяні вертепи у США, починаючи з 1996-го року. Таким чином, організатори знайомлять американців із українською культурою та виховують серед українців за кордоном повагу до культури та історії рідного народу.

Займатись вертепами Роман та Дана Лунь почали ще за часів СРСР. У 1989-му році Роман Лунь запропонував провести в Україні загальнореспубліканський конкурс вертепів, фінал якого пройшов у Києві. А в 2003-му році український вертеп виступив в Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG