Спеціальні потреби

Представники Національного комітету Демократичної обрали голову своєї партії


Представники Демократичної партії США обрали свого лідера, завданням якого буде відбудувати партію після принизливої поразки на користь республіканця Дональда Трампа.

Вибори нового голови партії відбулися в суботу в Атланті. В голосуванні взяло участь 439 членів Демократичного національного комітету.

Серед провідних кандидатів на посаду були конгресмен зі штату Міннесота Кіт Еллісон і міністр праці за правління президента Барака Обами Том Перес. Перес здобув 213 плюс голосів, а Еллісон - 200. Один голос був поділений між двома кандидатами і ще один отримав зовсім інший кандидат.

Перес, який вважався кандидатом демократичного істаблішменту, є сином іммігрантів з Домінікани, а прогресивний Еллісон був першим мусульманином, якого будь-коли обрали до Конгресу.

Хоча вибори матимуть вплив на майбутнє партії, деякі політичні спостерігачі вважали вибори партійного голови боротьбою між представниками президентських кандидатів-суперників Гілларі Клінтон і Берні Сандерсом.

Новий голова очолюватиме партію, яка втратила багато грошей на виборах 2016 року, але краще зорганізувалась в ході протестів в опозиції до президента Трампа.

Голова мусить очолити зусилля з оновлення партії після важких втрат на посередніх виборах до Конгресу у 2010 і 2014 роках. Вибори у 2018 році стануть нагодою для партії перемогти у тих штатах, де зміни кордонів виборчих округів дозволити Республіканській партії здобути вирішальну перемогу.

Дивіться також: Екстрадиція Фірташа допоможе Україні зменшити його негативний вплив на країну в цілому - екс-посол США в Україні Гербст

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG