Спеціальні потреби

Сенатський комітет підтримав запропоновану Трампом кандидатуру директора Національної розвідки


Конгресмен-республіканець Джон Реткліфф
Конгресмен-республіканець Джон Реткліфф

Сенатський комітет з розвідки у вівторок підтримав висунення конгресмена-республіканця Джона Реткліффа на пост директора Національної розвідки.

Голоси членів комітету розділилися за партійною приналежністю: 8 республіканців проголосували за висунуту президентом кандидатуру, 7 демократів - проти.

Як очікується, незабаром кандидатура Реткліффа буде винесена на затвердження перед повним складом Сенату, де республіканці займають 53 місця з 100. Дата пленарного голосування не призначена.

Президент Трамп минулого року запропонував кандидатуру Реткліфа, який входить до Комітету з розвідки Палати представників. Розгляд було призупинено на тлі питань з приводу відсутності у кандидата належного досвіду і його партійної репутації, проте цього року Трамп висунув Реткліффа знову.

Дивіться також: «Молюсь, щоб усе було добре». Що турбує робітничий клас під час пандемії

  • 16x9 Image

    Російська служба "Голосу Америки"

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG