Спеціальні потреби

Українська діаспора Канади одягла мобілізованих українців


Українські призовники отримали одяг і просять про зброю
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Українські призовники отримали одяг і просять про зброю

Полігон «Десна» під Черніговом. За лічені дні звідси вирушать на фронт призовники четвертої хвилі мобілізації. А сьогодні їм доправили обмундирування НАТОвського зразка. Про те, щоб бійці українських Збройних Сил не мерзли в окопах, подбала українська діаспора.

«Контролювали, щоб усе дійшло до солдатів», - заявила Олена Кошарна віце-президент Світового Конгресу українців.

Світовий конгрес українців справив для мобілізованих флісові куртки. За західним стандартом, військовий одяг має бути з кількох шарів: так він краще тримає тепло. Раніше призовників уже вдягли в однострої канадської армії: форма не горить, не брудниться, не пропускає воду; але бракувало курток під спід для утеплення. Про те, що є така термінова потреба, волонтери довідались від Міноборони. І всього за один тиждень зробили.

«Гарна річ, гарна», - заявив один з призовників.

Замовлення оплачено з приватних пожертв. Українці Заходу радо жертвують на такі цільові проекти.

«Діаспора готова. Просто їм потрібно знати, що є система. Що те, що вони дають, дійсно піде там, де воно потрібно», - сказала Олена Кошарна.

Бійці за гуманітарну допомогу вдячні. Але очікують від Заходу більшого.

«Вони ж ніяк там не можуть вирішити, зброю давати чи ні. А вона ж потрібна!», - заявив В’ячеслав Попко, мобілізований з Києва.

«В першу чергу потрібна зброя. Одежа це дуже класно, дякуємо всім, хто нам допомагає. Але зброя потрібніша набагато. Високоточна, надійна», - відзначив Володимир Жерко з Черкаської області.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG