Спеціальні потреби

Держслужбовцям США порадили робити ремонти, щоб менше платити за помешкання під час закриття уряду


Кадрова служба США (OPM) видала поради держслужбовцям, які тимчасово не ходять на роботу у зв’язку з частковим закриттям уряду.

Служба, зокрема, радить звернутись до кредиторів, якщо особа має проблеми з виплатами за кредитами через нестачу зарплатні, а також до орендодавців, якщо є складнощі з оплатою за оренду житла. В повідомленні Служби навіть містяться приклади листів, які можна використовувати, щоб звернутись до кредиторів та орендодавців.

У листі-прикладі звернення до орендодавця, зокрема, міститься наступний текст: "Я буду інформувати Вас стосовно поточного стану своїх доходів і хотів би обговорити можливість в обмін на частину орендної платні надавати послуги з ремонту (наприклад, фарбування, столярні роботи)".

Держслужбовцям також радять звертатись до персональних адвокатів за юридичнними порадами через тимчасове закриття уряду.

Уряд частково скоротив свою роботу через нестачу рішення стосовно бюджету. Компромісу між адміністрацією президента Трампа та Конгресом не вдалось досягти з питання виділення коштів з бюджету на фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою. На втіленні цього проекту наполягає президент Трамп.

Біля 800 000 службовців федерального уряду було відправлено в неоплачувану відпустку, або вони мають тимчасово працювати без оплати, повідомляють у ЗМІ. Ймовірно, часткове призупинення роботи уряду триватиме до наступного тижня, коли Палата представників США та Сенат розпочнуть свою роботу в новому році.

Дивіться також: ​Уряд США не поновить роботу принаймні до Нового року

Уряд США не поновить роботу принаймні до Нового року. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:49 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG