Спеціальні потреби

США, ЄС, Канада запровадили санкції проти Росії за напад у Керченській протоці


Листопад 2018, українські судна захоплені Росією

Сполучені Штати, країни ЄС та Канада запровадили скоординовані санкції проти осіб, залучених до нападу на три українські судна поруч із Керченською протокою 25-го листопада минулого року. Додатково, США запровадили санкції проти шістьох російських оборонних компаній, включно із суднобудівними, двох осіб, причетних до фіктивних виборів на контрольованих Росією територіях в Східній Україні у листопаді та двох енергетичних та будівельних компаній, що працюють в Криму. Про це повідомляється у заяві Державного департаменту США від імені речника Роберта Палладіно. З переліком осіб та компаній можна ознайомитись на сайті Мінфіну США.

Протягом останніх п’ятьох років, йдеться у заяві, США міцно стояли разом зі своїми трансатлантичними партнерами у протистоянні злісним та нелегальним діям Росії, у тому числі - атаці поруч із Керченською протокою.

Міжнародна спільнота не буде стояти осторонь у час, коли Росія порушує міжнародні норми та закони

Державний департамент називає атаку небезпечною ескалацією та порушенням міжнародного права. Він закликає Росію негайно повернути судна та членів екіпажу і поважати свободу мореплавства в Керченській протоці та в Азовському морі, яке має бути відкрите для суден, що йдуть в чи з українських портів. США ще раз закликали Росію поважати український суверенітет та територіальну цілісність, включно із її територіальними водами.

"Протягом 6 років від початку Росією агресії проти України, ми разом з нашими трансатлантичними партнерами протидіємо шкідливим та протизаконним діям Росії, включно із нападом у Керченській протоці", - відзначає заява.

"Сигнал, який надсилається Росії очевидний - міжнародна спільнота не буде стояти осторонь у час, коли Росія порушує міжнародні норми та закони, трансатлантична спільнота єдина у зусиллях з протидії російській агресії", - наголошує заява.

Дивіться також: Як побороти депресію? Американський досвід, поради

Як побороти депресію? Американський досвід, поради. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:27 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG