Спеціальні потреби

Держдеп : Росія перекинула ще більше зброї до ДНР і ЛНР, рекордна кількість військ на кордоні


Речниця Держдепу Марі Гарф

Держдеп заявляє: Росія перекинула до України ще більше систем ППО та артилерії, накопичила на кордоні рекордну кількість війск, і посиленно муштрує бойовиків.

Спільні війська РФ та сепаратистів продовжують порушувати Мінські домовленності. Про це йдеться у офіційній заяві поширеній Державним департаментом США.

Документ відзначає, що "російсько-сепаратистські сили тримають значну кількість артилерії та численні ракетні установки на територіях, де розміщення подібних військових систем заборонено угодами Мінськ-2".

Це найвища кількість російських систем протиповітряної оборони у східній Україні з серпня 2014-го року

Державний департамент також відзначає, що російські військові перекинули додаткові системи ППО до східної України і деякі з них наблизили до лінії фронту.

"Це найвища кількість російських систем протиповітряної оборони у східній Україні з серпня 2014-го року", - відзначає заява.

Окрім того Держдеп відзначає, що "російські та сепаратистські сили концентрують у східній Україні обладнання для оперативного керування військами".

"Спільні російсько-сепаратистські сили вже тривалий час проводять у східній Україні все більш складні військові вишколи. Все більш складна природа цих вишколів не лишає сумніву, що у ньому бере участь Росія. Вишколи також включають російські безпілотники, що я безперечним доказом російської присутності", - заявляє Державний департамент США.

Чи можливі Українські вибори у ДНР та ЛНР? - думка експерта. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:21 0:00

Документ також відзначає нарощування російських військ на кордоні з Україною.

"Після періоду збереження певного рівня присутності своїх військ вздовж кордону, Росія знову відправляє до нього додаткові підрозділи. Таким чином кількість російських військ на кордоні з Україною стане найбільшою з жовтня 2014-го року. Росія також перегрупувала військові підрозділи біля Бєлгорода, навпроти Харкова", - повідомляє Держдеп.

Держдеп також відзначає, що "Росія продовжує доправляти важке озброєння до східної України з час входження у силу режиму припинення вогню відповідно до угод Мінськ-2 15-го лютого".

Дивіться також: Десантники США: Українців навчимо лідерству

Десантники США: Українців навчимо лідерству. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG