Спеціальні потреби

Міноборони України та США привітали військових своїх країн із Днем батька


Військовослужбовці 1 бригади Нацгвардії України "Буревій" на БТРі під час бойових занять на військовому полігоні 3 листопада 2023 р. Фото: AP/Efrem Lukatsky
Військовослужбовці 1 бригади Нацгвардії України "Буревій" на БТРі під час бойових занять на військовому полігоні 3 листопада 2023 р. Фото: AP/Efrem Lukatsky

Міністерство оборони України у привітанні чоловіків із Днем батька подякувало військовим за службу.

"Українські чоловіки борються за світле майбутнє їхніх дітей", - повідомляє Міноборони України у мережі Х у повідомленні від 16 червня.

І додає: "З Днем батька!"

Міністерство оборони США також привітало військових, у кого є діти, з Днем батька.

Пентагон опублікував кілька персональних історій військовослужбовців, які діляться досвідом того, як батьківство вплинуло на їхнє лідерство та здібності у війську.

"Бути батьком в армії - це свій власний унікальний досвід, який не лише допоміг мені встановити більш особисті відносини з товаришами по службі, але й допоміг мені дізнатися більше про програми та правила в армії, які доступні або стосуються батьків та опікунів у Збройних силах, що допомогло мені бути більш винахідливим лідером", - розповів батько однієї дитини та сержант командування повітряним простором в армії США Мехі Джексон, який зараз служить в Румунії.

"Батьківство, - каже він, - позитивно вплинуло на моє лідерство в багатьох категоріях, але найбільші зміни відбулися в плані моєї креативності в стилях викладання, щоб пристосуватися до різних стилів під час навчань, коли справа стосується наставництва та керівництва іншими".

А технічний сержант Джозеф Аллен, який очолює відділ оперативної інтеграції 5-ї ескадрильї електромагнітної боротьби в армії США, в інтерв'ю каналу KKTV розповів, що бути батьком-військовим - це як друга паралельна робота. Про свою доньку Торі він розповідає:

"Можливість дивитися на світ її очима... досліджувати з нею, бачити, як вона вчиться, і наскільки вона щира, коли просто переживає певні речі. Це дає мені спокій, це змушує мене відчувати себе коханим, і це просто чудова робота — бути її татом".

Зрештою, додає Аллен, він служить заради своєї сім'ї. І залишає у День батька побажання для доньки:

"Я хотів би сказати їй у майбутньому, продовжуй бути новатором, продовжуй бути собою. Поки ти ростеш, навчаєшся, переживаєш щось... просто роби все можливе, щоб бути чесною перед собою, завжди люби себе і завжди пам’ятай бути доброю до інших".

Пентагон у День батька подякував своїм військовим за жертовність заради служби та "за те, що надихаєте нас щодня".

"З Днем батька всіх неймовірних татусів у Міністерстві оборони! Сьогодні ми вшановуємо вашу відданість, силу та любов як вдома, так і на службі", - мовиться у повідомленні Міністерства оборони США.

День батька щороку відзначається у третю неділю червня у понад 40-ка країнах світу. Діти, чиї батьки загинули у війську, цього дня відвідують їхні могили або вшановують пам'ять своїх батьків благодійністю чи іншими добрими справами.

Дивіться також:

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG