Спеціальні потреби

2 000 доларів щомісячної допомоги американцям під час пандемії хочуть демократи у Конгресі


Спікерка Палати представників США, конгресвуман Ненсі Пелосі
Спікерка Палати представників США, конгресвуман Ненсі Пелосі

2 тисячі доларів щомісяця для кожного американця піч час пандемії - такий план порятунку ініціюють демократи у США. Республіканці, які мають більшість у сенаті, не підтримують ідею попри те, що президент Трамп заявляв раніше про наміри збільшити допомогу потребуючим в разі необхідності.

Треба 2 тисячі доларів на місяць родинам, яким важко сплатити всі рахунки
Конгресмен-демократ Ро Ханна

На думку оглядачів у США, план демократів навряд стане реальністю, оскільки переговори лідерів демократів та Адміністрації Трампа рідко закінчуються успішно.

“Уряд сказав людям, що ми повинні перебувати вдома заради безпеки. То ж це обов'язок уряду тепер забезпечити елементарні витрати в час, коли ми наказуємо людям не виходити на роботу”, - заявив у коментарі виданню The Hill конгресмен-демократ Ро Ханна, один з авторів законопроекту, який передбачає грошову допомогу.

“Треба 2 тисячі доларів на місяць родинам, яким важко сплатити всі рахунки”, - додав законодавець.

Демократи не виключають, що цю ініціативу про 2 тисячі доларів на місяць включать у великий пакет законопроектів щодо допомоги американцям в час пандемії коронавірусу CARES 2. Минулого тижня спікер Палати представників Ненсі Пелосі заявила, що хотіла б бачити це положення у великому пакеті допомоги.

Дивіться також: Як продовжувати освіту цьогорічним випускникам шкіл у США

Як продовжувати освіту цьогорічним випускникам шкіл. Відео.
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

XS
SM
MD
LG