Спеціальні потреби

Кібер-понеділок виправдав найсміливіші сподівання американських економістів


Американські економісти із задоволенням підбили підсумки кібер-понеділка - найбільш активного дня для онлайн продажів за весь рік. Обсяги продажів свідчать про те, що американська економіка одужує, і споживачі готові витрачати.

Кібер-понеділок 2011-го року став рекордним. Продажі зросли на 33 відсотки у порівнянні з минулими роком і за попередніми розрахунками перевалили за мільярд доларів. Споживачі серйозно підготувалися до цього дня.

«Цього року багато покупців за допомогою своїх мобільних телефонів у магазинах сканували товари та порівнювали ціни з пропозиціями в інтернеті. Як ніколи сьогодні покупець має всі переваги, він має всю інформацію для того, щоб скористатися найкращою пропозицією», – говорить головний менеджер PRICEGRABBER.COM Ґрехем Джоунс.

Онлайн магазини також підготувалися до цього дня, удосконаливши швидкість і якість обслуговування замовлень.

Даян Мендез на вебсторінці Амазон шукала електронний читач «Кіндл». Як тільки вона зробила покупку – ось що відбувається на одному з 34 складів Амазон, поблизу столиці Аризони, місті Фенікс.

Працівники складу тримають при собі спеціальні сканери, і щойно покупець на своєму комп’ютері робить замовлення – вони відразу отримують про це повідомлення, знаходять на полиці товар, кладуть його у кошик і відправляють по конвеєру до пакувальника. А звідти на пошту.

«Між тим, коли споживач робить замовлення і моментом коли товар потрапляє у вантажівку для доставки, минають лічені години», – каже менеджер Амазон Крег Берман.

Амазон каже, що лише за один день він отримав онлайн замовлення на 14 мільйонів одиниць товару.

Тим часом для успішного полювання експерти радять споживачам скористатися соціальними мережами.

«Перше, що вам треба пам’ятати – моніторте Фейсбук та Твіттер. Складіть собі перелік двадцяти ваших улюблених торгових марок та перевіряйте їх сторінки на Фейсбуці та Твіттері, там завжди можна знайти якусь інформацію, яка не дуже розповсюджується», – радить консультант Торі Джонсон.

Клієнт, який купує товари онлайн, має кілька переваг - він може бути у кількох магазинах одночасно.

«Вводиш у пошукову систему те, що хочеш купити, і одночасно бачиш всі пропозиції, порівнюєш ціни та робиш виважене рішення», – каже консультант Торі Джонсон.

Експерти радять не забувати про купони.

«Цього року споживачі дещо змінили тактику. Вони спочатку знаходять купони, а вже потім підшукують товар», – каже Ґрехем Джоунс.

Більшість онлайн магазинів у святковий період пропонують також безкоштовну доставку. Покупцям лише залишається розслабитись, попивати свій святковий еґноґ та забути про колотнечу у традиційних магазинах і затори на дорогах.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG