Спеціальні потреби

Американські поліцейські зменшують злочинність завдяки спорту


Американські правоохоронці повідомляють, що кількість злочинних угруповань в країні за останні роки перевищила 33 тисячі. Таким чином половину злочинів в Америці скоюють члени вуличних банд. Більшість із злочинців – молоді люди, які з тих чи інших причин не знаходячи розуміння та підтримки в родині, серед однолітків чи в громаді, шукають її деінде, кажуть експерти.

Дослідження психологів вказують на те, що приєднуючись до угруповання, молоді люди перш за все прагнуть статусу, прийняття та самоповаги. Як правило це вихідці з проблемних родин, які мають погану успішність у школі, багато з них у минулому стали жертвами наруги чи насильства. Нині по всій країні ініційовані програми запобігання злочинності серед молоді. Завдяки одній з них, яка працює з молоддю столичного передмістя – міста Арлінгтон – рівень злочинності значно впав.

Чемпіонат з футболу – це чудова нагода зібрати дітей і не дати їм можливості потрапити під вплив злочинців.
Футбольний турнір у передмісті Вашингтона – особливий. Він покликаний відволікти увагу юнаків від злочинності і зацікавити їх чимось кориснішим. Влаштовує акцію організація боротьби зі злочинністю у містечку Арлінгтон.

За даними поліції, 85% бандитів у Вірджинії, це – латиноамериканці. Майже всі належать до злочинної групи «Мара Сальватруча», скорочено «МС-13». «Спеціалізуються» вони як на дрібних вуличних крадіжках, так і на торгівлі людьми, наркотиками і замовних убивствах.

Капітан поліції Арлінгтона Браян Берк говорить, що кількість членів місцевого угруповання, про яких знають правоохоронці, за останніх 20 років зменшилася від кількох сотень до ста осіб. Цьому посприяло успішне запровадження законів у сфері боротьби зі злочинністю, а також започаткування освітніх та інших, корисних для молоді програм.

Чемпіонат з футболу – це чудова нагода зібрати дітей і не дати їм можливості потрапити під вплив злочинців. Тому повіт і влаштовує такі чемпіонати, щоби показати молоді кращу альтернативу проведення вільного часу.

За 7 років існування організація вдалося суттєво зменшити злочинність серед дітей. Свій успіх вони бачать у тому, що зуміли вчасно достукатися до підлітків.
XS
SM
MD
LG