Спеціальні потреби

"Боюся, що гірше ще попереду" - сенатор-республіканець про 17 мільйонів американців, які втратили роботу


Минулого тижня за допомогою з безробіття додатково звернулися 6.6 мільйона американців. Про це повідомило у четвер Міністерство праці США.

Мільйони американців лишилися без роботи не з власної вини
Сенатор-республіканець Ліндсі Грем

З урахуванням цих даних загальна кількість звернень за останні три тижні наближається до 17 мільйонів. Очікується, що число безробітних буде зростати і далі, у той час як компанії припиняють або істотно обмежують свою діяльність на тлі пандемії коронавірусу.

"Ця цифра ще не враховує людей, які не можуть подати заяки. Настав час для Конгресу повернутись до роботи і розробити урядові заходи, які зараз необхідні, щоб рятувати життя та нашу економіку", - заявила сенаторка-демократ Елізабет Воррен.

"У питанні проблем пов'язаних з масовим безробіттям, я боюся, що гірше ще попереду. Мільйони американців лишилися без роботи не з власної вини", - твітує сенатор-республіканець Ліндсі Грем. Грем закликав президента США Дональда Трампа створити спеціальну робочу групу, яка б займалася ситуацією із безробіттям.

Два тижні тому, за скоригованими даними, за допомогою звернулися 6,8 мільйона чоловік. Це одні з найвищих показників з тих пір, як Міністерство праці почало вести статистику у 1967 році.

У деяких штатах наплив заявок викликав перевантаження в установах, які займаються їх оформленням. Бажаючим подати заявку як особисто, так і в електронному вигляді доводиться годинами чекати своєї черги. У низці штатів, включно з Нью-Йорком і Орегоном, сайти, які обробляють заявки, вийшли з ладу.

Дивіться також: Як це – жити навпроти моргу із тілами жертв COVID-19?

Як це – жити навпроти моргу із тілами жертв COVID-19?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:29 0:00

XS
SM
MD
LG