Спеціальні потреби

Конгрес досяг компромісу щодо бюджету на 2015 рікЛідери демократів і республіканців у Конгресі дійшли згоди про виділення 1,1 трильйона доларів на фінансування федерального уряду протягом наступного року.

Закон про державні витрати був остаточно узгоджений в минулий вівторок, тобто за два дні до закінчення терміну дії попереднього. Відповідно до законопроекту, всі федеральні відомства будуть фінансуватися до вересня наступного року. Виняток становить Міністерство національної безпеки, що фінансується до 27 лютого.

Республіканці у Конгресі, які будуть повністю контролювати законодавчий процес, починаючи з наступного місяця, за оцінками експертів, мають намір використовувати обмеження фінансування як способу обмежити дію недавнього указу президента Обами, що передбачає захист від депортації приблизно п’яти мільйонів іммігрантів, що не мають документів.

Відповідно до досягнутого компромісу, до бюджету буде додано понад 5 мільярдів доларів на боротьбу з лихоманкою Ебола в країнах Західної Африки. Разом з тим передбачається припинити фінансування Агентства з охорони навколишнього середовища, а також спрощення деяких правил, що регулюють фінансовий сектор США, прийнятих в 2010 році.

XS
SM
MD
LG