Спеціальні потреби

У збройних сутичках у Кіншасі загинуло 40 озброєних нападників


Офіційні особи в Демократичній Республіці Конго повідомили, що в понеділок урядові війська відбили збройні атаки на три столичні райони. Сили безпеки вбили 40 нападників і кількох затримали.

Представник уряду Ламбер Менде заявив, що десятки озброєних осіб атакували міжнародний аеропорт, державну телевізійну станцію і штаб-квартиру збройних сил у Кіншасі. За його словами, по кілька нападників загинуло в кожному із цих трьох місць.

Менде назвав нападників «терористами», але додав, що про них нічого не відомо, і що метою атак, як здається, було перешкодити святкуванням з нагоди Нового року. Він закликав мешканців Кіншаси продовжувати щоденне життя і не піддаватися погрозам.

Проте репортер Голосу Америки в Кіншасі повідомляє про спорадичний вогонь до середини дня і що більшість мешканців залишаються вдома. Згідно з повідомленнями, поліція і солдати втримують контрольні пунки по всьому місті.

У попередніх повідомленнях було сказано, що в різних районах Кіншаси сталися збройні сутички, і що в телевізійній станції озброєні особи взяли заручниками репортерів. Перед тим, які вдалося припинити телевізійну програму, нападники передали антиурядові заяви.

Інтенсивну стрілянину також було чути в міжнародному аеропорту. Озброєні особи відкрили вогонь неподалік Міністерства оборони країни.

Посольство США в Кіншасі заявило, що отримало кілька повідомлень про збройні сутички і порадило громадянам США уникати районів, де збиралися натовпи людей. Як сказано, надійшли повідомлення про закриття міжнародного аеропорту.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG