Спеціальні потреби

Туризм верхи з рушницею


Туризм верхи з гвинтівкою
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Туризм верхи з рушницею

Туризм - одна з провідних галузей американської економіки. Так лише у першому кварталі цього року - через цей ринок пройшло півтора трильйона доларів. У галузі задіяні приблизно вісім мільйонів людей. Деякі американські штати майже цілком покладаються на туризм. Один з таких, це мальовниче Колорадо. Місцеві мешканці приваблюють гостей не просто красою краю, вони створюють нагоду відчути себе частиною Колорадо та його історії.

Найбільша спокуса – коні та їзда у горах
Обід на цьому ранчо смачний і ситний. Готує його сам власник, Роберт Баксбаум. Господарство він купив 3 роки тому, здійснивши свою давню мрію - жити поруч з природою, ходити у гори, рибалити і їздити верхи:

«Я люблю коней. Коли я потрапив сюди вперше, я зрозумів - ці місця для мене».

Брендон Сандерсон керує програмою верхової їзди. Коні на ранчо – особливі, - каже він, і підбирають їх спеціально для колективних подорожей:

Запрацьованим медсестрам прописали живопис
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00
«Коня треба вибрати такого, що має стадний інстинкт, який не хоче бути одинаком, а хоче бути з іншими».

Для подорожей Брендон обирає коней з урахуванням потреб і можливостей клієнтів. Крістіна Бейлоґ, наприклад, уперше їде верхи:

«Важко було спочатку. Навіть страшно, дуже страшно. Якщо ноги не тримати правильно, у вас немає жодного контролю».

Клінт Шоу доглядає за кіньми і працює провідником. Йому подобається вчити людей верховій їзді, зокрема у цій місцевості. Каже, що надзвичайно цікаво.

Тварини допомагають у лікуванні людей
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00
Direct link
Ранчо не обмежується лише верховою їздою.

Ґреґ Сізманскі користується нагодою оглянути місцевість на велосипедах разом з донькою. Саме донька порекомендувала це ранчо. Спочатку він скептично поставився до цієї ідеї, а тепер каже, що дуже задоволений відпочинком:

«Коли я приїхав сюди, то побачив як тут гарно. Вночі повно зірок, удень - верхова їзда, альпінізм, просто чудово».

До послуг гостей ще є й уроки танців. Боніта Голдер любить танцювати, це як заняття спортом, - каже жінка:

Я не бачив стільки дерев у своєму житті. Це неймовірно. Куди не подивився – кругом одні дерева. Надзвичайно гарно, мені дуже тут подобається
Ерік Ґрін
​«Це як фізичні вправи, і для голови дуже корисно, адже треба пам’ятати всі ці рухи, до того ж ще й весело».

Каролін Ґрайзнер віддає перевагу стрільбі по рухомій мішені:

«Це ранчо відрізняється від інших, де мені будь-коли доводилося побувати. Тут можна ходити у ковбойських чоботях, вимазатися у багнюці, їздити верхи. Мало кому випадає робити це у повсякденному житті, і звичайно не мешканцям міста, тут є чудова нагода спробувати різні речі».

Ерік Ґрін приїхав на відпочинок у Колорадо з Каліфорнії. Його найбільша спокуса – коні та їзда у горах. Еріка також дуже захоплює місцевий ландшафт:

400 доларів за 30-хвилинну консультацію лікаря
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00
«Я не бачив стільки дерев у своєму житті. Це неймовірно. Куди не подивився – кругом одні дерева. Надзвичайно гарно, мені дуже тут подобається».

Власник ранчо каже, що радий чути позитивні відгуки:

«Знаєте, до нас приїздять відпочивати втомлені щоденним стресом люди, а відтак бачиш, як з кожним днем вони стають все менш і менш напружені. А коли з’являється посмішка на їх обличчі, то розумієш, що стараєшся недарма».

XS
SM
MD
LG