Спеціальні потреби

Держсекретар США привітала українців з Днем Незалежності


Привітальну заяву Гілларі Клінтон опубліковано на офіційному сайті Державного департаменту США. У своєму зверненні держсекретар США заявляє:

«Від імені Президента Обами та американського народу маю честь висловити найщиріші привітання українцям з нагоди 21-ої річниці незалежності України.

З часу здобуття суверенітету виросло нове покоління українців, які відчули переваги нових свобод і можливостей. І поки ви продовжуєте зміцнювати ці спільні цінності, пам’ятайте, що Сполучені Штати вас підтримують.

Ми підтримуємо український народ у побудові безпечної та стабільної демократії, і працюємо з Україною на міжнародній арені, аби забезпечити мир. Ми сподіваємося, що у майбутньому співпраця між нашими урядами продовжуватиме зміцнюватись, а відносини між нашими людьми ставатимуть тіснішими».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG