Спеціальні потреби

Директор ЦРУ за розширення співпраці розвідувальних служб США і Росії


Джон Бреннан
Джон Бреннан

Директор Центрального розвідувального управління Джон Бреннан твердо має намір підтримувати діалог між розвідувальними спільнотами США і Росії і хоче, щоб відносини між двома країнами «розширилися» для запобігання терактів у майбутньому.

Бреннан заявив про це, виступаючи в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень за кілька годин до того, як адміністрація Обами оголосила про нові правила, що спрощують обмін розвідданими з Францією у зв’язку з терактами в Парижі 13 листопада.

Глава ЦРУ повідомив, що його діалог з «російським колегою» тривав протягом останнього року, в тому числі після того, як російська армія почала операції в Сирії.

Цей діалог, головним чином, стосувався потоків потенційних терористів з територій, підконтрольних ІДІЛ, повідомив він.

За словами Бреннана, ця проблема викликає «дуже серйозну тривогу» у російської сторони. Він додав, що в Сирії та Іраку активно діють від двох до трьох тисяч російських громадян, в основному, вихідців з Кавказу. Крім того, є кілька чеченців, які займають високі пости в ІДІЛ.

«Так що ми обмінюємося інформацією, – сказав Бреннан. – Думаю, це необхідно посилити. – Я твердо маю намір продовжувати роботу з моїми російськими колегами заради важливого внеску у вирішення цієї проблеми, який ми можемо зробити з точки зору нашого аналізу, нашої інформації, наших даних та обміну ними».

«Незалежно від наших розбіжностей з приводу політики щодо Сирії я маю намір докласти всіх зусиль для роботи зі спецслужбами інших країн заради запобігання терористичним атакам», – сказав він.

Дивіться також: Обама хоче і далі "стримувати" ІДІЛ

Обама хоче і далі "стримувати" ІДІЛ, хоча еліта США закликає знищити терористів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG