Спеціальні потреби

Високопосадовці Трампа зароблятимуть на 10 000 більше, хоча більшість держслужбовців сидить без зарплати - The Washington Post


Підвищення вібувається на фоні припинення роботи уряду через суперечку Трампа та законодавців-демократів

Сотні високопосадовців в адміністрації США мають отримати підвищення річної заробітної платні на суму 10 000 доларів попри те, що в результаті закриття уряду, яке триває вже понад тиждень, значна частина держслужбовців США поки не отримує заробітну платню. Про це повідомляє видання The Washington Post.

Адміністрація Трампа використовує звичайних держслубовців, щоб торгуватись за політичний символ (мається на увазі стіна - прим. ГА), а собі підвищують заробітну плату. Хіба це приклад керівництва державою?
Сенаторка-демократ Тіна Сміт

Як відазнчає видання, з посиланням на інформацію Державного управління кадрами та коментарі експертів, вже у суботу, 5-го січня, зросте заробітна платня американських міністрів, їхніх заступників, провідних чиновників та віце-президента США Майка Пенса. Підвищення є автоматичним і вступає у силу через завершення терміну дії заборони на підвищення заробітної платні провідним чиновникам, яка діяла згідно з попереднім бюджетом уряду США. Коли американські законодавці 21-го грудня не змоги ухвалити закон про фінансування уряду на новий бюджетний рік, заборона втратила силу.

ДОПОВНЕНО: У п'ятницю віце-президент США Майк Пенс заявив, що відмовиться від автоматичного підвищення своєї заробітної платні.

Причиною припинення роботи уряду США є суперечка між президентом Трампом та його прихильниками у Республіканській партії з одного боку та Демократичною партією з іншого боку з приводу закладення до урядового бюджету коштів на зведення стінки на кордоні між Сполученими штатами та Мексикою. Побудова стіни є предвиборчою обіцянкою Трампа. Демократи, які здобули більшість у Палаті представників Конгресу США заявили, що не пристануть на вимоги президента. Сам Трамп заявив, що без гарантій фінансування побудови стіни він не піде на відновлення роботи уряду. Республіканці зберігають більшість у Сенаті США, а отже закриття уряду може тривати довший час.

У голові не вкладається
Кріс Лу, екс-високопосадовець адміністрації Барака Обами

Видання The Washington Post повідомляє, що тепер заробітна платня міністрів уряду США може зрости з 199 700 доларів на рік до 210 700, їх заступників - з 179 700 до 189 600. А заробітна плата віце-президента США може зрости з 230 700 до 243 500 доларів на рік.

Дана інформація викликала шквал критики на адресу адміністрації Трампа онлайн.

"Адміністрація Трампа використовує звичайних держслубовців, щоб торгуватись за політичний символ (мається на увазі стіна - прим. ГА), а собі підвищують заробітну плату. Хіба це приклад керівництва державою?" - твітує сенаторка-демократ Тіна Сміт.

"У голові не вкладається. Сотні високопосадовців-призначенців Трампа, включно з Пенсом та міністрами уряду, отримають підвищення заробітної платні на 10 000 на рік. А тим часом 800 000 держслужбовців відправлені у неоплачувану відпустку або працюють без гарантій отримання грошей", - твітує колишній високопосадовець адміністрації Барака Обами Кріс Лу.

Дивіться також: Дослідники придумали, як користуватись телефоном, не застосовуючи рук

Дослідники придумали, як користуватись телефоном, не застосовуючи рук. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG