Спеціальні потреби

США і Китай розпочали діалог щодо прав людини


Речник Міністерства закордонних справ Китаю Хун Лей.
Речник Міністерства закордонних справ Китаю Хун Лей.

У середу у Пекіні американські та китайські офіційні представники розпочали дводенні розмови стосовно дразливого для КНР питання дотримання людських прав.

Такий діалог відбувається між сторонами від 2002 року. Цим разом, він проходить на тлі кампанії уряду КНР придушення активістів, в рамках якої затримано низку юристів та інакодумців. Невідоме також місце перебування кількох дисидентів, включно з всесвітньо відомим художником Ай Вейвеєм.

Напередодні розмов, США заявили про свій намір порушити питання верховенства права, свободи релігії, свободи слова та прав меншин.

Китай, у свою чергу, висловлює обурення з приводу, за його словами, втручання у внутрішні справи країни. Проте речник Міністерства закордонних справ КНР Хун Лей сказав, що на своїй зустрічі делегати обговорюватимуть нові події, які розвиваються в обох країнах, як також їх співробітництво у сфері прав людини на форумі ООН.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG