Спеціальні потреби

Міністр юстиції США закликає до звільнення Лю Сяобо


Міністр юстиції США Ерик Голдер
Міністр юстиції США Ерик Голдер

Міністр юстиції США Ерик Голдер закликав Китай звільнити з ув’язнення цьогорічного лауреата Нобелівської премії миру Лю Сяобо.

Виступаючи у вівторок у Гонконгу, Голдер заявив, що уряд США вважає, що Лю повністю заслуговує такої нагороди, і закликав Пекін виконати вз’яті на себе міжнародні зобов’язання щодо пошанування прав людини.

Проте Голдер зазначив, що навряд чи він порушить справу звільнення Лю під час зустрічей цього тижня з китайськими високопосадовцями, на яких обговорюватиметься питання боротьби з порушенням прав інтелектуальної власності.

Китай є головним джерелом підроблених товарів, експортованих до США.

Пекін з обуренням відреагував на рішення вручити цьогорічну Нобелівську премію миру Лю Сяобо, якого засуджено на 11 років ув’язнення на підставі обвинувачень у підривній діяльності. Лю був спів-автором «Хартії 08», в якій закликається до політичних реформ в Китаї.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG