Спеціальні потреби

Органи влади КНР розшукують осіб, відповідальних за інцидент на площі Тяньаньмень


Згідно з повідомленнями, китайська поліція розшукує двох запідозрених осіб з неспокійного Сіньцзян-Уйгурського автономного району після того, як машина врізалась у натовп людей на площі Тяньаньмень у Пекіні. В результаті інциденту, який стався в понеділок, п’ятеро людей загинуло і 38 отримали поранення.

Через кілька годин після атаки місцеві готелі повідомили, що вони отримали запитання від пекінської поліції, чи в них перебувають дві запідозрені особи, у яких типові для уйгурської громади прізвища. Неясно, чи запідозрені є серед п’ятьох убитих осіб – трьох у машині і двох пішоходів.

Поліція повідомляє, що машина була на велелюдній вулиці неподалік відомої площі, коли несподівано повернула у місце для пішоходів і розбилася. Машина загорілася неподалік величезного портрету китайського лідера Мао Цзе Дуна. Кілька очевидців заявили, що перед тим, як вони побачили дим і вогонь, стався вибух.

Органи влади прибули на місце інциденту, поставили бар’єри, щоб відокремити очевидців і евакуювали навколишній район.

Дотепер не повідомлено про можливу причину, і з китайського сайту Вейбо негайно усунуто знімки місця, де стався інцидент.
XS
SM
MD
LG