Спеціальні потреби

Уряд Китаю стратив громадянку ПАР


Уряд Китаю стратив громадянку ПАР
Уряд Китаю стратив громадянку ПАР

Уряд Китаю стратив громадянку Південно-Африканської Республіки, визнану винною у контрабанді наркотиків. Напередодні китайці відхилили чергову апеляцію уряду ПАР.

Дженіс Лінден позбавили життя через три роки після арешту в аеропорту китайського міста Гуанчжоу. Жінку визнали винною у спробі провезти в країну три кілограми метамфетаміну.

Дженіс заперечувала звинувачення і наполягала, що наркотики підкинули в її багаж. Уряд Південно-Африканської республіки подав кілька апеляцій з проханням змінити міру покарання зі смертної кари на довічне ув’язнення. Однак, прохання було відхилено, про що, як повідомляється, жінка дізналась лише за кілька годин до страти.

В інтерв’ю Французькому агентству новин, речник Міністерства закордонних справ Китаю заявив, що судовий процес над засудженою та її страта відбулись відповідно до китайських законів.

Виконання вироку Дженіс Лінден стало другою стратою іноземних громадян в Китаї за кілька останніх днів. Минулого тижня було страчено громадянина Філіппін, якого теж визнали винним у контрабанді наркотиків. Як і у випадку Дженіс, апеляцію уряду Філіппін було відхилено.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG