Спеціальні потреби

У Китаї активіста за демократію засуджено до 7 років ув’язнення


Китайська поліція веде кампанію придушення інакодумства
Китайська поліція веде кампанію придушення інакодумства

Довголітнього китайського активіста за демократію і дисидента Чжу Юйфу засуджено до 7 років позбавлення волі за те, що він написав вірш, у якому закликав своїх співвітчизників домагатися більшої свободи.

За повідомленнями дружини і сина Чжу, суд у східному місті Ханчжоу визнав письменника винним у «підбурюванні до підриву державного ладу».

Чжу – четвертий за останні сім тижнів китайський дисидент, якого засуджено до тривалого терміну ув’язнення за звинуваченнями в підривній діяльності.

Вирок винесено напередодні візиту до США наступного тижня віце-президента КНР Сі Цзіньпіна. Як гадається, на порядку денному його розмов з американськими посадовцями стоятиме питання прав людини у Китаї.

У четвер, віце-президент США Джозеф Байден заявив, що захист прав людини є найкращим способом сприяння процвітанню і стабільності в Китаї.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG