Спеціальні потреби

КНР вдруге випробовує свій авіаносець


КНР вдруге випробовує свій авіаносець
КНР вдруге випробовує свій авіаносець

Перший китайський авіаносець повернувся у море для другої серії випробувань. За повідомленням Міністерства оборони КНР, авіаносець залишив порт у вівторок, для проведення експериментів.

Китай придбав корабель від України у 1998 році. Після закінчення його будівництва авіаносець здійснив ряд випробувань у місяці серпні.

Сполучені Штати висловили занепокоєння з приводу відсутності прозорості щодо корабля, але китайські офіційні особи заявили, що він нікому не становить загрози.

Китайські зусилля розбудувати свій військово-морський флот супроводжується великими дипломатичними суперечками з Японією у справі островів у Східно-Китайському морі та суперечками з В’єтнамом і Філіппінами у справі спірних районів Південно-Китайського моря, багатих на родовища нафти і газу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG