Спеціальні потреби

Мішель Обама і олімпійці – проти дитячого ожиріння


L'ambassadeur Chriz Stevens à l'hôtel Tibesti de Benghazi où une délégation de l'Union africaine rencontrait les leaders de l'opposition libyenne (avril 2011)

Перша леді Мішель Обама об'єдналася з американськими олімпійцями та іншими спортсменами в рамках своєї національної кампанії «Давайте рухатися!». Її мета – вирішити проблему дитячого ожиріння. У понеділок дружина президента США з'явилася на медіа-форумі за участю олімпійської збірної США в Далласі.

Перша леді Мішель Обама, яка наприкінці липня очолить президентську делегацію на Олімпійських іграх у Лондоні, хоче, щоб американські діти стали більш активними. Цьому може сприяти літня Олімпіада, упевнена вона.

Разом з Олімпійським комітетом США, об'єднуючим керівні органи з десяти видів спорту, вона організує змагання для дітей, які не займаються спортом.

Спочатку Мішель Обама ставила мету – залучити до занять фізкультурою мільйон дітей. Проте в понеділок вона оголосила про більш амбітні наміри – домогтися, щоб до кінця цього року 1,7 мільйона дітей активно займалися фізичними вправами.

Іноді достатньо одного заняття, тренування, щоб дитина полюбила новий вид спорту, говорить вона.

«Як тільки їм це стане цікаво, тоді можуть з'явитися тренери та інструктори, які стануть наставниками цих хлопців. Тоді дисципліна і командна робота можуть стати щоденними уроками. Тоді фізична активність може стати звичкою на все життя», – сказала перша леді.

Зірка американського плавання Наталі Коглін, 11-разова олімпійська медалістка, виступаючи від імені олімпійської команди, сказала, що для її батьків було «виключно важливо», щоб їх дочка була активною з самого раннього віку.

«Для мене і моїх батьків справа була не в кубках та медалях. Мова йшла про те, щоб бути активною, здоровою, а мені потрібно було зосередитися ще на чомусь крім школи», – сказала вона.

Гімнаст Джонатан Гортон, срібний медаліст на Олімпіаді 2008-го року, сподівається потрапити в олімпійську збірну і в цьому році. Він активний прихильник кампанії «Давайте рухатися!»:

«Мені здається, що як спортсмен, як людина, яка може бути прикладом для дітей, я повинен підтримувати цю роботу. Ожиріння серед дітей в нашому суспільстві набуло характеру епідемії, і я хочу зробити все, що в моїх силах, щоб надихнути дітей на заняття фізкультурою».

Гортон сказав «Голосу Америки», що навіть якщо він не виграє медаль в Лондоні, він все одно буде закликати дітей частіше виходити на вулицю і тримати себе в формі.

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG