Спеціальні потреби

Більшість переконана, що в Україні немає свободи слова - результати опитування


Маловато буде свободи слова - опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00
Direct link

Маловато буде свободи слова - опитування

Переважну більшість учасників он-лайн опитування Голосу Америки, 93 відсотки, не влаштовує рівень свободи слова в Україні.

Президент Віктор Янукович, на Всесвітньому газетному конгресі у Києві також заявив, що не бачить проблем зі свободою слова в Україні. На його думку, Україна сьогодні є відкритим суспільством, а цензура повністю зникне, як тільки ЗМІ отримають економічну незалежність.

У понеділок у нашій традиційній рубриці Тема Тижня, Голос Америки запитав безпосередньо у вас, наших глядачів, Чи влаштовує Вас рівень свободи слова в Україні?
Лише 6 відсотків людей, які проголосували на веб сторінці Голосу Америки - вважають, що влада поважає свободу слова. Переважну більшість, 93 відсотки, не влаштовує рівень свободи слова в Україні, і 1 відсоток - не визначився з відповіддю
Підсумки Теми тижня
Протягом тижня тема свободи слова була предметом дискусій на нашому вебсайті ТА на сторінці Час-Тайму у мережі Фейсбук. Наведу лише декілька цитат з обговорення:

"У мене вимкнули ТVi - тому, мабуть, зі свободою слова є проблеми. Але якщо сказати відверто, то за змістом того, що пишуть, - неважливо, є ця свобода слова чи її немає." - пише нам глядач Алекс Вегін

"Мене більше вразила відсутність солідарності у журналістів. ТСН подав лише 20 секундний ролик про те, що Янукович відкрив Всесвітній газетний конгрес і жодного слова про протест "Стоп цензурі", - пише нам Микола Нетудихата з Сумщини

"Сумно визнавати той факт, але нехтують свободою слова саме журналісти. Вони опікуються своїм власним доходом і використовують нас, звичайних людей для свого захисту" - вважає Сергій Бовикін з Костополя.

Беріть участь у голосуванні та діліться з нами своїми міркуваннями. Також запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі ми оголошуємо у недільному випуску програми Час-Time.
XS
SM
MD
LG