Спеціальні потреби

З часу проголошення припинення вогню на Донбасі загинуло понад 300 людей


Донецький аеропорт
Донецький аеропорт

Організація Об’єднаних Націй повідомила, що з часу проголошення припинення вогню між проросійськими сепаратистами і урядовими військами у східних районах України загинула щонаймегше 331 особа.

В оприлюдненому в середу щомісячному звіті верховний комісар ООН з прав людини заявив, що щонайменше 3600 людей загинули і майже 9000 були поранені в результаті хилі насильства в Східній Україні протягом шестимісячного періоду, який закінчився шостого жовтня.

Голова агентства ООН з прав людини Зейд аль-Гусейн закликав усі сторони дотримуватися припинення вогню і стримати атаки на цивільних та цивільні об’єкти «раз і назавжди».

Тимчасом у середу помічниця державного секретаря США Вікторія Нуланд заявила, що Організація з безпеки і співробітництва в Європі розгорне на кордоні спостерігачів після того, як припиняться військові дії і відновиться мир.

Нуланд, яка виступала під час відвідин частини української прикордонної служби в Бортничах біля Києва, заявила, що Сполучені Штати надали цій місії 10 мільйонів доларів у формі автомобілів, камер та іншого устаткування.

XS
SM
MD
LG