Спеціальні потреби

Ідею надання Україні зброї підтримав кандидат на посаду глави Пентагону


Ештон Картер, кандидат на посаду міністра оборони США, виступає на слуханнях у Сенаті
Ештон Картер, кандидат на посаду міністра оборони США, виступає на слуханнях у Сенаті

Ініціативу надати Україні смертоносну зброю підтримав кандидат на посаду міністра оборони США Ештон Картер.

Сенатський комітет з питань збройних сил, на чолі з Джоном Маккейном, провів у середу слухання у справі кандидатури Картера.

У 1994 році Картер був присутній під час підписання Будапештського меморандуму, а згодом був свідком, як остання ядерна ракета залишила Україну. Тож, кандидат на посаду міністра оборони усвідомлює, що Сполучені Штати несуть відповідальність за дотримання незалежності та територіальної цілісності України, і схвалює надання підтримки Україні:

«Я сильно схиляюсь до цього напрямку, оскільки думаю, що ми маємо допомогти українцям захиститися. Я ще не знаю, яку саме зброю ми можемо передати, адже ще не говорив з нашими чи українськими військовими лідерами. Але я схильний надати їм зброю, включно з смертоносною», - сказав на слуханнях у Сенаті кандидат на посаду глави Пентагону Ештон Картер.

Дивіться також: Ексклюзив. Джен Сакі: Питання у тому, чи зробить Росія те, що зробила Україна

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG