Спеціальні потреби

Сенатор Кардин: Росія має поважати свої міжнародні зобов’язання – це наша мета


Бен Кардин
Бен Кардин

Сполучені Штати вимагають від Росії виконання Мінських домовленостей діючи обережно, щоб не спровокувати більше насильства в Україні. Утім те, що Росія робить зараз, не сприяє безпеці, – зазначив в інтерв’ю «Голосу Америки» сенатор-демократ Бен Кардин.

«Росія – агресор, ми намагаємось зробити так, щоб Росія почала виконувати міжнародні домовленості. Так, ми запровадили санкції через вторгнення Росії в Україну. Так, ми продовжуємо наголошувати на тому, що нинішні дії Росії не сприяють безпеці в регіоні. Між тим, ми сподіваємось, що Росія почне поважати свої міжнародні зобов’язання. Це наша мета», – зазначив Кардин.

«Треба, щоб Мінські угоди повністю виконувались. Росіяни повинні виконувати їх, але вони цього не роблять. Російська присутність в Україні має закінчитись. При цьому ми маємо робити так, щоб Росія зберігала спокій, не підігрівала насильства в Україні», додав американський законодавець.

У Польщі розпочався саміт НАТО, де лідери війьково-політичного альянсу, серед іншого, обговорюють проблему російської агресії. Держсекретар США Джон Керрі перед самітом відвідав Україну, де заявив: якщо використання важких озброєнь на Донбасі не припинеться, Мінські угоди зазнають краху. Найшвидший спосіб врегулювати конфлікт, сказав глава зовнішньополітичного відомтсва США, це реальне припинення вогню».

Дивіться також: Ось чому заможній Голландії некомфортно в ЄС

Ось чому заможній Голландії некомфортно в ЄС. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

XS
SM
MD
LG