Спеціальні потреби

Рак – найкоштовніша хвороба в світі


Cancer cells.
Cancer cells.

Згідно з найновішим дослідженням, смертність від ракових недуг наносить найбільшу шкоду розвиткові світової економіки у порівнянні із іншими хворобами. Звіт Американського онкологічного товариства і базованої у США фундації Livestrong вказує, що економічні втрати у 2008 році з причин тих чи інших хвороб обчислювались у майже 900 мільярдів доларів, а це становить майже 1,5 відсотка світового валового внутрішнього продукту.

Економічні збитки, як зазначено в дослідженні, пов’язані в основному зі зменшенням продуктивності праці, скороченням років трудової діяльності з причин непрацездатності, чи передчасної смерті.

Звіт також вказує, що виробнича продуктивність в країнах світу зазнає більших втрат через ракові захворювання, ніж через такі заразливі хвороби, як ВІЛ/СНІД.

Автори звіту рекомендують, щоб уряди країн вкладати більше грошей в програми запобігання і лікування ракових недуг.

За передбаченням Всесвітньої організації охорони здоров’я, онкологічні захворювання – опріч заподіяних великих втрат у глобальній економіці – будуть у 2011 році головною причиною смертності, відтіснивши на задній план смертність від хвороб серця.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG