Спеціальні потреби

Канада розширила санкції проти Росії


Стівен Гарпер, прем’єр-міністр Канади

Канада запровадила додаткові економічні санкції проти 14 російських юридичних і трьох фізичних осіб - прем’єр-міністр Стівен Гарпер.

Згідно із заявою прем’єр-міністра Стівена Гарпера, Канада запроваджує додаткові економічні санкції проти 14 російських юридичних і трьох фізичних осіб.

«Допоки не буде реального миру, допоки окупаційні війська не будуть відведені, і допоки український суверенітет та територіальна цілісність не будуть відновлені, наслідки для режиму російського президента Путіна мають тривати. Наш уряд анонсує додаткові санкції і візові обмеження проти російських юридичних компаній, а також обмеження щодо експорту-імпорту у Криму», – йдеться у заяві прем’єр-міністра.

Стівен Гарпер наголосив, що подальші санкції запроваджуватимуть у координації з партнерами Канади.

Згідно з повідомленням МЗС Канади, до розширеного списку санкцій потрапили зокрема російські компанії «Газпром», «Газпром нєфть», «Сургетнєфть» і «Транснєфть».

Що ж до фізичних осіб, то Канада запровадила санкції проти російського політолога Олександра Дугіна, лідера Євразійського союзу молоді Павла Канищева, а також одного з лідерів російського мотоклубу «Нічні вовки» Андрія Коваленка.

Дивіться також: ООН переживає кризу, світову систему безпеки зламано - посол України

ООН переживає кризу, світову систему безпеки зламано - посол України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:15 0:00

XS
SM
MD
LG