Спеціальні потреби

Канада, слідом за США та Великою Британією, ввела нові санкції проти Білорусі


Ілюстративне фото. Будівля парламенту Канади, Оттава. REUTERS/Chris Wattie
Ілюстративне фото. Будівля парламенту Канади, Оттава. REUTERS/Chris Wattie

Канада ввела санкції проти режиму Лукашенка у Білорусі у третю річницю з часу фальсифікації президентських виборів та придушення протестного руху.

Зокрема, нові обмеження запровадили проти дев'яти фізичних і семи юридичних осіб, включаючи урядовців, суддів, голову білоруського державного телебачення, міністерство оборони країни, а також військові виробничі та технологічні фірми.

Як повідомляє CBC, такий крок Оттави узгоджується із аналогічними санкціями союзників - Сполучених Штатів, ЄС та Нової Зеландії.

Як Голос Америки повідомляв раніше, міністерство фінансів США запровадило нові заходи обмеження проти восьми фізичних і п'яти юридичних осіб за сприяння внутрішнім репресіям Лукашенка та допомозі у війні Росії проти України.

Серед іншого, це білоруська державна компанія Белавіа, Мінський завод цивільної авіації №407, Білоруський металургійний завод, Департамент фінансових розслідувань, низка осіб, пов'язаних із цими установами, а також на представників бізнес-структур, що фінансують режим Лукашенка.

У статті використано матеріали Reuters

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG