Спеціальні потреби

Від рук колишнього студента у коледжі в Каліфорнії загинуло семеро людей


Поліція працює на місці скоєння злочину.
Поліція працює на місці скоєння злочину.

Поліція в Окленді, штат Каліфорнія, повідомляє, що колишній студент розпочав стрілянину у корейсько-американському християнському коледжі у понеділок. Унаслідок нападу загинуло семеро людей: п'ятеро померло на місці, ще двоє – у лікарні. Щонайменше троє людей зазнало поранень.

Влада заявила, що 43-річний громадянин Південної Кореї здався відразу ж після нападу. Свідки кажуть, що спочатку підозрюваний застрелив охоронця коледжу Ойкос, після чого розпочав стрілянину у класі.

Засновник коледжу, пастор Кім Чен, повідомив, що нападник є колишнім студентом, який вивчав медицину. Втім, Кім зазначив, що не знає, чи підозрюваного було виключено з коледжу, чи він сам покинув навчання.

Поліція з’ясовує мотив нападу.

Жалобна церемонія за жертвами трагедії відбудеться у вівторок, о 18:00 за місцевим часом.

Коледж Ойкос є приватним релігійним закладом, у якому, серед інших предметів, викладають теологію, музику, східну медицину.

Прес-секретар Міністерства закордонних справ Південної Кореї оприлюднив заяву про те, що уряд країни осуджує напад і стежить за подальшим розвитком справи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG