Спеціальні потреби

У Каліфорнії пройшов з`їзд любителів коміксів


В Каліфорнії завершив роботу найбільший у світі форум любителів коміксів Комік-Кон. Утім його організатори пояснюють, що щорічний з’їзд є не тільки розвагою. Голлівуд, виробники відеоігор, телемережі також беруть тут участь, допомагаючи задовольнити дедалі більші апетити споживачів до костюмованих героїв і фантазій.

Костюмовані вечірки люблять усі. А коли йдеться про найбільшу у світі виставку коміксів – то просто неможливо не піддатись спокусі нарядитись. Говорить Джон Ґрегам:

«Я люблю комікси з чотирнадцяти років. Тож ми почали ходити на Комік-Кон змалку. І він сам вирішив тепер нарядитись».

Для багатьох вболівальників виставка є єдиним місцем, де можна зустріти в житті улюблених супергероїв – або перевтілитись в них, як це говорить одна з відвідувачів Ґері Сумабом:

«Всім хочеться, щоби їх герої з коміксів були екранізовані, щоби вони літали і були героїчними, щоби робили усе те, про що ми читаємо. І побачити це в житті – це чудово!»

Директор маркетингу виставки Комік-Кон Дейвид Ґлензер каже, що останніми роками виставка стає все більш популярною завдяки готовності Голлівуда екранізувати комікси:

«Це наш сорок перший рік. І кожний рік інакший. Часами головними гравцями є видавці коміксів. Часами – виробники іграшок. Усі працюють над новими проектами. І на Комік-Кон є шанс подивитись на ці проекти найпершими».

Фактично виставка стала золотим дном маркетинґу завдяки участі в ній зірок. Цього року – це мегазірки Бред Піт і Анджеліна Джолі. Втім регулярні відвідувачі нарікають, що подія стала надто великою:

«Я вважаю, що виставка великою мірою стає жертвою власного успіху, тому що потрапити на деякі її демонстрації або просто неможливо, або треба чекати в черзі годинами», – каже Мілан Чакроботі.

Інші ж, як Джей-Джей Карвел, не бачать нічого поганого в тому, що поп-культура набуває такого розмаху:

«Це чудово, що Комік-Кон перетворився на таку помітну подію. Я нещодавно прочитав в пресі, що Комік-Кон тепер стає новим кінофестивалем СанДенс або новим Канським фестивалем!».

Останніми роками Комік-Кон сприяв запуску в прокат таких фільмів, як Залізна людина і Аватар, які стали справжніми блокбастерами. Цього року кількість фільмів, що запускаються на виставці, подвоїлась.

Одним з учасників виставки є 87-літній Стен Лі – один з творців коміксів про Людину-павука і Залізну людину. Його усі супроводжують натовпи вболівальників:

«Я почуваюсь рок-зіркою. Єдиним негативом у цьому є те, що я не можу сповна насолоджуватись виставкою, тому що не маю змоги просто ходити і оглядати експонати».

Чотириденну виставку, за приблизними підрахунками, відвідало 125 тисяч людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG