Спеціальні потреби

Опозиція у Бірмі заявляє про фальсифікації результатів виборів


Лідер військової хунти генерал Тан Шве
Лідер військової хунти генерал Тан Шве

Головні продемократичні партії Бірми твердять, що внаслідок фальсифікацій, місця у парламенті, на які вони розраховували, були – за ознаками - у них украдені.

Представники Союзу солідарності і розвитку, який тісно пов’язаний з військовими правителями Бірми, заявили у вівторок, що партія здобула до 80% місць у новому парламенті. Оприлюднення офіційних результатів недільних виборів очікують через кілька днів.

Виборче законодавство дозволило опозиційним партіям - «Національним демократичним силам і Демократичній партії – змагатися лише за незначний відсоток місць у парламенті.

Проте представники обох партій кажуть, що їхні кандидати не здобули сподіваного успіху навіть у тих виборчих округах, частково, з уваги на контроверсійні так звані «попередні голоси», які віддали перевагу Союзу солідарності і розвитку.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG