Спеціальні потреби

Проти російських порушників прав людини готують закон у Великій Британії


У Британії обговорюють законопроект, аналогічний закону Магнітського в Сполучених Штатах, який дозволяє судам вводити візові заборони і заморожувати активи російських чиновників, причетних до загибелі юриста Сергія Магнітського в 2009 році. Американський закон також розширений на всіх, кого звинувачують у порушенні прав людини. Зростає тиск на інші європейські країни наслідувати їхній приклад.

Білл Броудер, генеральний директор Hermitage Capital, який успішно боровся, щоб закон Магнітського підписали в США, тепер продовжує боротьбу в Британії. Він вірить в успіх справи і переконаний, що дії Москви в Україні та Сирії цьому сприяють:

«Поведінка Росії протягом останніх двох років настільки шокує, що стало можливим навіть переконати виконавчу владу, що це буде правильним кроком».

Проект британського закону Магнітського обговорюється як поправка до ширшої частини законодавства під назвою Акт кримінальних фінансів. Ендрю Фоксолл, керівник програми щодо Росії в аналітичній групі «Товариство Генрі Джексона», стверджує:

«Акт покликаний розширити сферу застосування законів, що стосуються Магнітського, щоб перенести їх у набагато глобальніший контекст».

Дивіться також: Чи вдасться зберегти міцний трансатлантичний союз у 2017-му?

Чи вдасться зберегти міцний трансатлантичний союз у 2017-му? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG