Спеціальні потреби

Британським водіям заборонять палити у власних авто


Пачки цигарок із попереджувальним текстом та малюнком-пересторогою. Австралія.
Пачки цигарок із попереджувальним текстом та малюнком-пересторогою. Австралія.

Асоціація медиків Британії закликала уряд повністю заборонити паління в автомобілях для того, щоб убезпечити людей від загроз пасивного паління. Цей крок випереджає заходи проти паління, які існують сьогодні в світі.

У середу Асоціація медиків закликала уряд вдатись до «сміливого та рішучого кроку» і заборонити паління в приватних авто. Британське законодавство забороняє паління у громадському транспорті, автобусах та на залізниці, втім досі в країні немає закону, який забороняв паління би у приватних авто.

У 2007-му році уряд Британії заборонив паління у публічних місцях, таких як бари та ресторани, втім досі не вдавався до регулювання паління на приватних зонах.

Такі країни як Австралія та Канада, а також деякі штати США вже заборонили паління в авто, в яких знаходяться діти. Втім, до цих пір жодна країна не забороняла паління в приватних автомобілях.

Відповідно до результатів досліджень, у замкненому просторі авто концентрація токсинів у 23 рази вища, ніж у задимленому від тютюну барі.

Діти та люди похилого віку є найбільш вразливою групою пасивних курців, адже до їх організмів небезпечні речовини потрапляють легше.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG