Спеціальні потреби

Поліція заарештувала колишнього редактора News of the World Ребекку Брукс


Поліція заарештувала колишнього редактора News of the World Ребекку Брукс
Поліція заарештувала колишнього редактора News of the World Ребекку Брукс

Поліція заарештувала Ребекку Брукс - колишнього топ-менеджера медіа-імперії Руперта Мердока. Про це повідомляють британські медіа. Поліція підтвердила арешт 43-річної жінки, втім розголошувати ім’я затриманої Скотленд-ярд відмовився.

Брукс – колишній редактор скандально-відомої газети News of the World. Напередодні, в п’ятницю вона подала в відставку з посади виконавчого директора британського підрозділу медіа-холдингу Мердока.

Нагадаємо, медіа-магнат Руперт Мердок минулого тижня закрив таблоїд News of the World після звинувачень, що його журналісти нелегально підслуховували голосову пошту сотень зірок, політиків, журналістів та навіть жертв вбивств, а також купували інформацію в поліції.

Арешт Брукс відбувся через кілька годин після того, як Мердок опублікував своє друге вибачення в британських газетах. Вісімдесятирічний Мердок просить вибачення за біль, якого завдали журналісти його медіа-холдингу.
Британська поліція вже заарештували дев’ятьох людей, причетних до скандалу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG