Спеціальні потреби

Великобританія офіційно розпочне процедуру виходу з Європейського Союзу 29 березня


Протест у Лондоні щодо Brexit
Протест у Лондоні щодо Brexit

Через дев’ять днів, 29 березня, Великобританія офіційно повідомить про намір виходу з Європейського Союзу. Представник уряду заявив про це в понеділок, додаючи, що про це вже повідомлено Європейський Союз. Процедура відбуватиметься відповідно до статті 50-ої, яка стосується права членських країн щодо виходу з ЄС.

Перші кроки щодо виходу з ЄС розпочалися референдумом у червні 2016 року, під час якого британці невеликою більшістю голосів вирішили вийти зі складу ЄС. Голосування, за всіма ознаками, було викликане настроями проти істаблішменту і відчуттям, що правлячі структури Європейського Союзу позбавили пересічного британського громадянина надто багато контролю.

Референдум також довів до відставки колишнього прем’єр-міністра Дейвида Камерона, який під час виборчої кампанії обіцяв провести референдум.

Дивіться також: Громадська організація «Разом» виступає проти законопроекту Порошенка про подвійне громадянство

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG