Спеціальні потреби

У Бразилії Ділму Русеф переобрано на другий президентський термін


Ділма Русеф
Ділма Русеф

Президент Бразилії Ділма Русеф обіцяла примирення в країні, оновлення економіки, боротьбу з корупцією і ознайомлення з вимогами виборців, які хочуть змін. Таку заяву вона зробила у промові в столиці країни після перемоги на виборах у неділю.

Пані Русеф вийшла переможцем невеликою різницею голосів, здобуваючи на другому турі виборів лише 51.6 відсотка голосів, тоді як її суперник і підтримуваний діловими колами Аесіо Невес заручився підтримкою 48.4 відсотка голосів виборців. Це була четверта з черги перемога її Робітничої партії.

Марксистський бойовик у молодості, пані Русеф здобула достатню кількість голосів середнього класу, щоб керувати поділеною країно, де на півночі багато бідних, а на півдні багатих.

Перед президентом багато проблем, серед іншого об’єднання соціально поділеної країни, відновлення довір’я з боку ринків та інвесторів, оновлення застійної економіки і боротьба з корупцією.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG