Спеціальні потреби

БП рекламою намагається виправити свій імідж


Акції компанії Бритиш Петроліум продовжують падати. Попри те, що БП, намагаючись відновити свою репутацію, вклала 50 мільйонів доларів у рекламну кампанію, її акції наблизилися до найнижчої за останні 13 років позначки. Експерти з кризового менеджменту кажуть, що у рекламній кампанії Бритиш Петроліум не вистачає деталей про те, як компанія планує впоратися з найгіршим в історії США виливом нафти. Тут ідеться не лише про репутацію БП, але й про репутацію президента Барака Обами, який на свою адресу теж уже почав отримувати чимало критики за те, що так неадекватно справляється з врегулюванням кризи.

Нова реклама БП, як виглядає, викликає співчуття небагатьох. Там
виконавчий директор компанії Тоні Гейвард навіть каже, що вона бере всю відповідальність за очищення Мексиканської затоки на себе.

Незважаючи на дорогу рекламну кампанію в пресі, експерти говорять, що БП в очах людей залишається великою, безликою компанією.

«З самого початку кризи вони не зуміли створити правильний імідж», – каже віце-президент компанії Levick Strategic Communications» Джин Грабовскі:

Джин Грабовскі є віце-президентом однієї з вашингтонських компаній подолання кризових ситуацій:

«Ми не побачили, як працівники БП працюють на суднах у затоці, намагаючись взяти під контроль вилив нафти. Ми не бачили, щоб директор компанії Тоні Гейвард закатавши рукави, на екстреній нараді пояснював своїй команді процес боротьби».

Ця реклама стала першою із багатьох, які БП планує запустити в ефір найближчими тижнями. Компанія також купила критерії Інтернет-пошуку на Google і Yahoo, щоби люди потрапляли в першу чергу на сторінку Бритиш Петроліум у пошуках інформації про вилив нафти. Президент Барак Обама попереджає БП:

«Чого я не хочу чути, так це, що вони витрачають такі суми на телерекламу, щоби зберегти своїх акціонерів, а рибалкам і дрібним підприємцям, які постраждали, не доплачують компенсацію».

Попри намагання БП приборкати витік нафти, експерти кажуть, що сировина, найімовірніше, витікатиме у затоку ще протягом наступних двох місяців, поки не закінчиться буріння двох сусідніх свердловин, покликаних зняти тиск з пошкодженої. А поки нафта й далі осідає на узбережжі США, знищуючи навколишнє середовище і ускладнюючи життя місцевих жителів.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG