Спеціальні потреби

Казахстан співпрацює із США в справі терорстичної атаки в Бостоні


Казахстан заявив, що співпрацює з американськими органми влади після арешту двох казахів на підставі звинувачення у перешкоджанні в слідстві в справі атаки під час марафону в Бостоні. У заяві Міністерства закордонних справ Казахстану сказано, що він осуджує всі форми тероризму.

У середу американські органи влади арештували і звинуватили двох етнічних казахів і американця у перешкоджанні в розслідуванні справи вибухів у Бостоні.

Три молоді чоловіки були студентами цього самого коледжу у штаті Массачусетс що й імовірний нападник Джохар Царнаєв. Їх звинувачують у наданні допомоги Царнаєву після двох вибухів 15 квітня, в результаті яких троє людей загинуло і понад 260 отримали поранення.

Етнічні казахи Діас Кадирбаєв і Азамат Тажаяков відмовилися від внесення застави і перебуватимуть під арештом щонайменше до 14 травня, коли мають з’явитися перед судом. Третя запідозрений, громадянин США Робел Філіппос, перебуватиме під арештом до часу судового слухання.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG