Спеціальні потреби

Бойова готовність B-52 не на часі - ВПС США заперечують попереднє повідомлення


стратегічний бомбардувальник B-52
стратегічний бомбардувальник B-52

Військово-повітряні сили США заперечили попередні повідомлення про початок приведення ядерних бомбардувальників B-52 в цілодобову бойову готовність, повідомляє Washington Examiner.

Бригадний генерал Едвард Томас, голова служби громадських зв’язків ВПС пояснив виданню, що авіабаза Barksdale, яка розміщує також і В-52, проводить модернізацію системи швидкого реагування.

«Хочу зазначити дуже чітко, що не проводиться жодного обговорення і немає жодних планів повертати наші бомбардувальники до цілодобової ядерної готовності», - заявив Томас.

На велику ціну підтримки цілодобової готовності бомбардувальників звернув увагу колишній посол США в Україні, експерт аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер

«Дуже важко зрозуміти, що може виправдати повернення до витратної практики утримання В-52 в готовності, практики, яку полишив Буш в 1991 році», - зазначив Пайфер в Twitter.

Дивіться також: Засекречені архіви ФБР та ЦРУ у справі вбивства Кеннеді стануть доступними для громадськості

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG