Спеціальні потреби

Співробітники Бейнера звинувачують Обаму в тому, що він «покидає Україну»


Джон Бейнер
Джон Бейнер

В апараті республіканського спікера Палати представників Джона Бейнера звинуватили адміністрацію Барака Обами в тому, що вона не вживає заходів з відправлення зброї в Україну, незважаючи на санкцію Конгресу, видану більше восьми місяців тому.

Апарат Бейнера в середу розіслав електронного листа, названого «Білий дім покидає Україну», в якому говориться, що Росія продовжує атаки проти України, і що США повинні підтримати країну і надати їй допомогу летального характеру.

«Україна відчайдушно потребує допомоги і оборонну зброю для захисту своєї свободи, – йдеться в листі. – Міністр оборони Ештон Картер заявляв, що він "дуже серйозно схиляється" до використання санкції, виданої торік Конгресом, щоб надати Україні критично важливу підтримку».

Однак, зазначається в документі, «президент Обама поки відмовляється дати добро на це».

Обама підписав «Акт на підтримку свободи України» в грудні минулого року. Закон дає президенту можливість надати цій країні військову допомогу. З тих пір республіканці вимагали від Обами скористатися цією можливістю, але немає ніяких ознак, що він готовий піти на цей крок.

«Тісніші зв’язки між США і Європою означають, що у Росії і світових агресорів буде менше важелів впливу», – цитують Бейнера укладачі листа.

«На жаль, адміністрація Обами як і раніше приділяє більше уваги дружбі з нашими ворогами, ніж допомозі нашим союзникам», – стверджують автори листа, натякаючи на нещодавню угоду щодо ядерної програми Ірану, проти якої виступає Бейнер. – Криза в Україні – це тільки черговий приклад того, як надання таким негідникам, як Володимир Путін, "більшої гнучкості" лише призводить до створення більш небезпечного світу».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG