Спеціальні потреби

Будівлі мерій освітили зеленим - міста США та американські меценати підтримyють Паризьку угоду


@NYCMayor
@NYCMayor

Міста США виявили свою підтримку Паризьким угодам і засвітили зеленим будівлі мерій.

«Мерія – зелена. Бостон захищає навколишнє середовище. Мусимо захистити майбутнє», - написав мер Бостона Марті Волш.

"Сьогодні будівля Вілсона перетворилась на зелену на честь того, що округ Колумбія підтримує Паризькі угоди", - вказала мер Вашингтона Мюріель Баузер.

"Мерія сяє зеленим сьогодні, тому що місто Нью-Йорк дотримуватиметься цілей Паризької угоди", - твітує мер Нью-Йорка Білл де Блазіо.

Міста інших країн долучились до акції. Так, наприклад, зеленим освітили мерію Парижа.

Відомі діячі США також висловили свою підтримку Паризькій угоді, включаючи засновника Tesla Ілона Маска, керівника Disney Боба Айґера, та інших.

Не на словах, а на ділі готовий підтримати Паризькі угоди колишній мер Нью-Йорка і меценат Майкл Блумберґ. Він запропонував сплатити 15 мільйонів доларів зобов'язання США в рамках угоди.

"Американці не відмовляються від Паризької угоди зі зміни клімату. Навпаки - ми йдемо вперед", - сказав Блумберґ виданню The Washington Examiner - повідомляє журнал Fortune.

Дивіться також: Які плани на майбутнє мають американські випускники?

Які плани на майбутнє мають американські випускники?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

  • 16x9 Image

    Оксана Бедратенко

    Вебредакторка, журналістка, економічна оглядачка Української служби Голосу Америки. Висвітлюю теми міжнародних санкцій, економіки воєнного часу, світові тенденції на ринках нафти та газу, новини фінансової сфери. Пояснюю просто складні теми міжнародних відносин, економіки США, України та світу, як в розлогих статтях, так і в коротких графічних відео.

XS
SM
MD
LG