Спеціальні потреби

Блінкен відвідає центр підтримки українських біженців в Канаді


Архівне фото: Держсекретар США Ентоні Блінкен 
Архівне фото: Держсекретар США Ентоні Блінкен 

Держсекретар США Ентоні Блінкен проведе дводенний візит до Канади цього тижня. Серед питань для обговорення - війна Росії в Україні, протести в Ірані а також криза на Гаїті, повідомили в дипломатичних відомствах обох країн.

Блінкен під час візиту, серед іншого, обговорить питання підтримки України, співпрацю з розміщення біженців та переселенців на території Америки та у світі, йдеться в повідомленні Держдепу. У відомстві також зазначили, що крім зустрічей з офіційними особами Канади, Блінкен відвідає громадський центр, який надає допомогу біженцям з України.

Наступного тижня міністри закордонних справ G7 зустрінуться в Берліні. Блінкен раніше проводив офіційні візити до всіх країн "Групи семи", але цей візит стане його першим офіційним візитом до Канади, пишуть ЗМІ.

"Цей візит зміцнить наше життєво важливе партнерство з Канадою", - заявив речник Держдепу Нед Прайс.

У вересні міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі провела візит до Вашингтона. Тоді під час спільної прес-конференції з Державним секретарем США Ентоні Блінкеном у Вашингтоні, Жолі заявила, що Канада вводить нові санкції у зв’язку з неспровокованим і невиправданим вторгненням Росії в Україну, через фіктивні референдуми та спробу анексії Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізьких областей України.

XS
SM
MD
LG