Спеціальні потреби

З Росією "бізнесу як завжди" не буде, - посол США в НАТО


Посол США в НАТО Кей Бейлі Гатчісон
Посол США в НАТО Кей Бейлі Гатчісон

"НАТО висловлює рішучу підтримку Україні і демонструє Росії, що «бізнесу як завжди не буде», - заявила посол США в НАТО Кей Бейлі Гатчісон, виступаючи на брифінгу для преси напередодні зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО, що відбудеться 5-6 грудня в Брюсселі.

"Стосовно України, - потрібно бачити більше кроків з боку Росії в правильному напрямку", - заявила вона, повідомляє офіційна Twitter - сторінка представництва США до НАТО.

Серед інших пріоритетів оборонної політики США в НАТО, Гатчісон відзначила співпрацю НАТО та ЄС: "мобільність військ на території Європи в кризовій ситуації є ключовим пріоритетом США в сфері оборони".

Вона також підкреслила важливість об'єднання зусиль союзників в боротьбі проти тероризму: "НАТО бореться з тероризмом на багатьох фронтах, включно з Афганістанои, та при стабілізації Іраку, ми будемо шукати шляхи, щоб посилювати співпрацю з обміну розвідувальною інформацією".

В засіданні також планує взяти участь держсекретар США Рекс Тіллерсон, який розпочинає свій візит до Європи.

Читайте про візит докладніше: Тіллерсон починає турне Європою - Україна перебуває на чолі тем переговорів

Засідання міністрів закордонних справ країн-членів НАТО відбувається в рамках підготовки до саміту НАТО, який запланований на липень 2018 року.

Дивіться також: Час-Тайм. Держсеретар США їде до Європи: Тіллерсон та Лавров обговорять Україну

XS
SM
MD
LG